21 KASIM UMRE TURU

Tarih

Parkur

Sefer Sayısı

Kalkış Saati

Varış Saati

Gidiş

21 Kasım 2017 

ucak İstanbul-Cidde

Tek

Ara Transfer

2 Aralık 2017

otubus Mekke -Medine / Karayolu

Dönüş

05 Aralık 2017

ucak Medine -İstanbul

Tek

Mekke Otel – Kenzi Otel

 


 

Medine Otel – Marmara Grup


 

 •  Gece
 •  Mt

2 Kişilik Oda

849 $

BİLGİ AL 0212 280 62 60


3 Kişilik Oda

799$

BİLGİ AL 0212 280 62 60


4 Kişilik Oda

749 $

BİLGİ AL 0212 280 62 60


21 Kasım 2017

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Havayolları kontuarında bilet ve bagaj işlemleri yapılması. Daha sonra Hocamızın rehberliğinde 2 rekât İhram namazı kılınması ve niyet edilmesi.  Cidde’ye Kutsa Topraklara HUZUR la gidiş Cidde’ye varış . Klimalı otobüs ile Mekke Kenzi Otelimize transfer. Otelimize yerleşip bir süre istirahat ettikten sonra hocalarımızın rehberliğinde umre ibadetimizi yerine getirilmesi, geceleme otelimizdedir.
 

02 Aralık 2017

Sabah kahvaltısından sonra Kâbe’de Veda Tavafı yapılacak. Otel lobisinde saat buluşarak klimalı otobüslerle Medine’ye doğru hareket edeceğiz. Takribi 5–6 saatlik bir yolculuktan sonra Medine’deki Marmara Grubu otelimize varış. Otelimize yerleşip bir süre istirahat ettikten sonra hocalarımızın rehberliğinde Mescid-i Nebevi’ye selamlama ziyareti yapılacak. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir.


05 Aralık2017

Bugün Medine’den ayrılıyoruz. Ravza’ya veda ziyareti yapılacak. otel lobisinde buluşarak MEDİNE HAVALİMANI ‘na doğru klimalı otobüslerimiz ile hareket edeceğiz.  Bir dahaki umre seyahatimizde buluşmak üzere,

Tur programımız elimizde olmayan sebeplerden dolayı seyahat akışına göre program içeriği aynı kalmak şartı ile değişebilir, Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Telefon, buluşma saatinden 1 saat önce açılacaktır.

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Umre Vizesi Evrakları

Vize İçin Gerekli Belgeler

 • Uçuş tarihinden itibaren en az 7 ay geçerli ve ÇİPLİ Pasaport,
 • TC Kimlik numaralı nüfus cüzdanının arkalı- önlü fotokopisi
 • 2 adet vesikalık fotoğraf (arka fon beyaz),
 • 45 yaşının altında eşi ile gideceklerden nüfus müdürlüğünden alınmış vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Çocukları ile giden ailelerden nüfus müdürlüğünden alınmış vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • 45 yaşının altında yalnız bayanlar yanlarında birinci dereceden akrabası olmadan Suudi Arabistan kanunlarına göre kesinlikle Umre’ye gidemezler. Babası, kayınpederi, 18 yaşın üstünde erkek kardeşi, öz amcası veya öz dayısı ile gidebilirler. Bunlar için Noterden yaptırılacak olan Muvafakatname -Taahhütname ve her fert için ayrı ayrı nüfus müdürlüğünden alınmış vukuatlı nüfus kayıt örneklerinin asılları gerekmektedir (bayan bayana kesinlikle mahrem olamaz)
 • 18 Yaşının altında anne ve babası ile gitmeyecek olan çocuklar için yanlarında birinci dereceden akrabası olmadan Suudi Arabistan kanunlarına göre kesinlikle Umre’ye gidemezler. Yanlarında birinci dereceden akrabası olsa bile vize garantisi verilmez. Bunlar için Noterden yaptırılacak olan Muvafakatname-Taahhütname ve her fert için ayrı ayrı nüfus müdürlüğünden alınmış vukuatlı nüfus kayıt örneklerinin asılları gerekmektedir. 45 yaşın üstünde bir anne 18 yaş altında kendi çocuğuna mahrem olamaz.Not : 45 Yaşın üstündeki bayan veya erkek ister tek gitsin, ister eşi ile gitsin fark etmeksizin vize için sadece 1-2 ve 3 maddeler yeterlidir.
 • Muvafakatname Örneği; Noterden yapılacak;
  Eşim, Kızım, kız kardeşim Filiz YEŞİL’in babası, öz dayısı, öz amcası Ahmet ÇELİK ile birlikte Umre’ye gitmesine muvafakat ederim.
 • Tahhütname Örneği; Noterden yapılacak;
  Kızım, gelinim, öz teyzem, öz halam Filiz Yeşil’i Umre’ye götürüp getireceğimi taahhüt ederim.VİZE İÇİN GEREKLİ TÜM BELGELERİN GİDİŞ TARİHİNDEN 20 GÜN ÖNCE TESLİM EDİLMESİ GEREKİR.Tüm evrakların hazır olmasına rağmen bazen teknik sebeplerden dolayı, bazen de konsolosluk tarafından kaynaklanan durumlardan dolayı vizelerde sıkıntı olabilmektedir.

İLETİŞİM

 •   Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Aydınlar Sok. No: 2/1 Kağıthane / İSTANBUL

 •    Telefon: +0212 280 6 260

 •    Mail: info@huzurtur.com

İŞ ORTAKLARI

BİZE YAZIN

© Copyright 2016 by Emre Yüksel Karataş Huzurtur.com

0
Connecting
Please wait...
Mesaj gönderin
Üzgünüz, şuan müşteri danışmanlarımız çevrimdışı. Mesajınızı bırakın.

 

Ad Soyad
* E-mail
* Görüşmek istediğiniz konudan biraz bahseder misiniz?
Şimdi giriş yap
Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Online destek talebinizi başlatarak zamandan kazanın.
* Ad Soyad
* E-mail
* Hangi konuda yardımcı olabiliriz?
Telefon
Çevrimiçi durumdayız!
Görüşmeyi değerlendirin
Size daha iyi yardımcı olmamıza olmamız için bu görüşmeyi değerlendirmekten çekinmeyin.

 

Müşteri desteğini nasıl buldunuz?